BitcoinRewolucja.com: Bitcoin historia

Bitcoin Wiki
Share

Bitcoin historia


Wymienieniu Bitcoin został datowany na rok 2008, w prowadzonych pracach badawczych zainicjowanych przez Satoshi Nakomoto. Osobowość Satoshi Nakomoto nie została ujawniona, podobnie jak anonimowe. Eksploatacja początku Bitcoin był w 2009 roku przez klienta, który pozwala wielu wielu innych ludzi, aby mieć dostęp w tworzeniu Bitcoin. W marcu 2013 roku znajduje się rozwidlenie spowodowane usterki techniczne łańcucha bloku prawie główną częścią sieci pakietowej dodano do jednej wersji z łańcuchem i zwiększenie liczby innych wersjach too. Dwa bitcoins pracować jednocześnie na więcej niż 6 godzin, działa na innej wersji zapisów transakcji. Deweloperzy zbiegły do natychmiastowego przerwania transakcji, powodując ostry wyrzucać. Wszystko było rzeczy były wraca do normy, kiedy większość wersja została obniżona do 0,7 bitcoin wersji oprogramowania. Ogólna akceptacja Bitcoin przez niektórych stron internetowych, rozpoczęła się w 2013 roku, strony internetowe, w tym OkCupid w roku 2013, Word Press w 2012 roku, w 2013 roku Atomowej Mall i wiele innych.

Niektóre organizacja żaden zysk umożliwiają również korzystanie z Bitcoin jako depozyt. Choć przestał uczestniczyć akceptację Bitcoin zaczął w 2011 roku, ale jeszcze w 2013 roku. Pierwsze wystąpienie, które polega na egzekwowaniu prawa stało się w 2013 roku, przy czym właściwości należące do Mt GOX zostały wstrzymane przez FBI, a zamknięcie czarnej stronie rynku wzdłuż Jedwabnego Szlaku miała również miejsce. Nie było publiczne ogłoszenie o dużej firmy o nazwie Baidu, chiński ikona internet ogłosił, że bezpieczeństwo stron internetowych mogą opłacenie usług z Bitcoin. W roku 2013, BTC Chiny wznosi się ponad inne handlu Bitcoin Exchange Spółki jak Mt. Gox i Bitstamp stać 1st wśród największych przedsiębiorców wymiany Bitcoin w tomach. Wartość Mt GOX twierdza do USD900 się 19 listopada po przesłuchaniu komisji Senatu Stanów Zjednoczonych na podstawie walut wirtualnych, które zostały oficjalnie przyjęte do usług finansowych. Około 6,789Yen z bitcoinów notowane na $ 100, że tego samego dnia w Chinach. Chińskie instytucje zakazano korzystania z bitcoins przez bank Ludowej w dniu 5 grudnia 2013 r.

Wartość zmniejszyła następstwie oraz Bitcoin Bitcoin został odrzucony przez Baidu usług finansowych. Począwszy od 2009 roku, stało się nielegalne kupić prawdziwe towary z walutami wirtualnymi. Na października 2013 roku, pierwszy Bitcoin ATM została uruchomiona w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. W listopadzie 2013 roku, prawie 12 milionów bitcoins istnieje już, zwiększenie kapitalizacji do ok USD7.2 mld wartości bitcoin. Rynek Bitcoin wzrośnie powyżej USD10 mld znakowania nowy rekord od czasu jego istnienia. Niektóre grupy osób zostało aresztowanych za prania poprzez wykorzystanie Bitcoin w styczniu 2014 roku, w tym Charlie Shrem przewodniczący BitInstant i wiceprezes Fundacji Bitcoin. Doniesiono, że Shrem dał innym osobom możliwość zakupu bitcons w dużej ilości do wykorzystania na czarnych stron internetowych na rynku. Większa część operatora wymiany Bitcoin nazwie Mt. Gox, przestał wypłacać z powodu pewnych problemów technicznych lutego 2014 roku, a ochrona upadłości został złożony w Japonii donosi, że około 744.000 skradzionych bitcoins.

Financial Crime Enforcement Network uznaniem regulacji Amerykanów, który używa Bitcoins do przetwarzania płatności lub wymiany, wymiennik lub nadajnik jest ktoś, który umożliwia wirtualne waluty zdecentralizowane od kogoś i przenosi do innego jako fundusz zastąpić dóbr materialnych. FinCEN podjął decyzję i wniósł o Bitcoin wymiany i handlu, przedsiębiorstwa powinny przedstawić swoje rekordy transakcji i wszystkie inne działania, w tym bitcoinów następujących przepisów o praniu brudnych pieniędzy i że całe swoje dane klienta powinna zostać podana do instytucji finansowych. Jeden z członków Bitcoin Fundacja o nazwie Patrick Murck zaklasyfikowane jako "rozporządzenie", który wychwalał wychylaj, że agencja nie może egzekwować wszelkie działania w oparciu o informacje. Dyrektor agencji finansowej imieniem Jennifer Shasky Calvery, stwierdził, że są pod wirtualne waluty temat tego rozporządzenia, jak inne waluty. Na października 2012, schemat walut wirtualnych, Bank of Central Europe stwierdził, że nie będzie ciągłości w rozwoju walut wirtualnych, a brakuje mu bliską regulacji, nie było ostrzeżenie od Banku, które następnie Analiza sytuacji byłoby w celu zminimalizowania ryzyko.

Ministerstwo Skarbu USA rozszerzony regulamin mrówek prania w 2013 roku, do procesorów transakcji Bitcoin. Nie było sprawozdanie Forbes Jon Mantonis, że otrzymał list z Kalifornii od zawierania transakcji i przekazywania pieniędzy w nielicencjonowanym sposób, ale on zaprzeczył i powiedział, że sprawa była środek w edukacji nadzoru państwa. Nowe praktyki i formy zostały ustalone w 2013 roku przez komisję do stworzenia grupy Industry Authority Digital Transferu i rozważyć współpracę z regulatorami i prawodawców do zmiany aktualnego popytu waluty do biznesu i technologii cyfrowej waluty dla wzmocnienia zarządzania ryzykiem. Platforma handlowa Bitcoin w Hongkongu kontrolowane przez Global Bond Limited, zawalił się nad USD5 od góry 500 mln w październiku 2013 r inwestorów.

Poniżej przedstawiamy wykaz cech Bitcoins

- zdecentralizowane: To jest autonomiczny, brak kontroli od wszelkich instytucji autoryzacji lub bankowych. Maszyny i sieci wykorzystywane w przetwórstwie Bitcoin działa razem, powodując wolne od punktu Meltdown lub decyzji pozbawiać ludzi trzyma Bitcoin.
- Łatwo skonfigurować : Możesz otworzyć konto w tradycyjnych bankach, i skonfigurować wymagane informacje w krótszym czasie.
- Przejrzystość : Szczegóły dotyczące transakcji są przechowywane w księdze głównej znany również jako łańcucha bloku. Adresy można łatwo publicznie ogłoszona, ale można tego uniknąć poprzez przeniesienie bitcoins na jeden adres i zmieniając Bitcoin adres często razy.
- Małe koszty transakcyjne : może zostać obciążony 10 funtów dla transakcji miedzynarodowych, ale Bitcoin nie pobiera oplat.
- Szybko : Pieniądze można wysyłać na całym swiecie w ciagu kilku minut, o tyle, ze transakcja jest przetwarzany przez bitcoin sieci.
Gdy bitcoins są przesyłane, nie może zostać odwrócone, o ile bitcoins sa zwracane przez innego uzytkownika. Jest duzo wiedziec o Bitcoin, i jak to moze byc eksploatowane tak, aby bylo jasne, co robic i co krok wymagane.


Jeśli informacja ta była pomocna, nie wahaj się do oddania:
Bitcoin adres: 199qweKqSzryPJsVi5n3iazuM8nLDFXBvo
Dogecoin adres: D5cFbKHSJwmL3V7TVM84dL2EAf35SAV7Di
Litecoin adres: LcXzbhN88EUAc44b8YYt5gD6Q3PPf2buxQ

lub przekazać bezpośrednio
Komentarz z kontem na Facebooku