BitcoinRewolucja.com: Bitcoin Mity

Bitcoin Wiki
Share

Bitcoin Mity


Bitcoin jest tak samo jak wszystkich innych walut cyfrowych; nic nowego

Prawie wszystkie inne waluty cyfrowe są sterowane centralnie. To znaczy że:

 • Mogą być drukowane na subiektywnych zachcianek kontrolerów
 • Mogą one być zniszczone przez atakuje centralny punkt kontroli
 • Arbitralne zasady może zostać nałożona na ich użytkowników przez kontrolerów

Jest zdecentralizowana, Bitcoin rozwiązuje wszystkie te problemy.

Bitcoins nie rozwiąże żadnych problemów, że fiat waluty i / lub złota nie rozwiąże

W przeciwieństwie do złota, bitcoins są:

 • Latwe do przeniesienia
 • Latwy w celu zabezpieczenia
 • Latwe do sprawdzenia
 • Latwy do granulacji

W przeciwieństwie do pustych walut, bitcoins są:

 • Przewidywalne i ograniczone w
 • Nie kontrolowany przez władze centralne
 • Nie zadłużenia w oparciu

W przeciwieństwie do systemów fiat walut elektronicznych, bitcoins są:

 • potencjalnie anonimowy
 • Freeze-proof
 • Szybciej przenieść
 • Tańsze przenieść

Bitcoin jest wspierany przez moc przetwarzania

To nie jest prawdą, że Bitcoin jest "poparte" mocy obliczeniowej. Istota waluty "wspierane" oznacza to, że jest powiązany z czegoś innego za pośrednictwem centralnego partii w określonym kursie jeszcze nie można wymieniać bitcoins do mocy obliczeniowej, który został użyty do ich tworzenia. Bitcoin jest w tym sensie nie poparte niczym. Jest to waluta, w sobie. Podobnie jak złoto nie jest wspierany przez cokolwiek, to samo dotyczy Bitcoin.

Bitcoin walutą jest stworzył , poprzez moc przetwarzania i integralności łańcucha bloku jest chronione istnieniem sieci potężnych węzłów obliczeniowych z niektóre ataki.

Bitcoins są bezwartościowe, ponieważ nie są one poparte niczym

Można by argumentować, że złoto nie jest wspierany przez coś albo. Bitcoins mają właściwości wynikające z konstrukcji systemu, który pozwala im być subiektywnie cenione przez osoby fizyczne. Wycena ta jest wykazane, gdy ludzie swobodnie wymieniać na lub z bitcoinów. Proszę odnieść się do subiektywnej teorii wartości .

Zobacz też: the Bitcoin jest wspierany przez moc przetwarzania" mity.

Wartość bitcoinów są oparte na ile energii elektrycznej i mocy obliczeniowej potrzeba, aby je wydobyć

To stwierdzenie jest próbą zastosowania do Bitcoin laborystyczną teorię wartości, która jest powszechnie akceptowana jako fałszywe. Tylko dlatego, że coś trwa zasobów X do tworzenia nie oznacza, że otrzymany produkt będzie wart X. To może być warte więcej, lub mniej, w zależności od ich użyteczności dla swoich użytkowników.

W rzeczywistości przyczynowość jest odwrotna, że (dotyczy to teorii wartości pracy w ogóle). Koszt górniczych bitcoinów jest oparta na ile one są warte. Jeśli bitcoins zwiększenie wartości, więcej ludzi będzie moja (bo wydobycie jest opłacalne), a tym samym trudności pójdą w górę, a tym samym koszt wydobycia pójdą w górę. Odwrotność się stanie, jeśli bitcoins zejść na wartości. Efekty te zrównoważyć spowodować wydobycie zawsze kosztować kwotę proporcjonalną do wartości bitcoinów produkuje.

Bitcoins mają żadnej wartości (w przeciwieństwie do niektórych innych rzeczy)

To jest po prostu nieprawda. Każdy Bitcoin daje posiadaczowi możliwość, aby umieścić dużą liczbę krótkich wiadomości w transakcję w globalnie rozproszonych i czas utworzenia trwałego magazynu danych, a mianowicie blockchain bitcoin. Nie ma innych podobnych magazyn danych, który jest tak szeroko rozpowszechnione. Jest to kompromis pomiędzy dokładnej liczby wiadomości i jak szybko może być osadzona. Ale w grudniu 2013 roku, to śmiało powiedzieć, że jeden Bitcoin umożliwia około 1000 takich wiadomości do osadzonych, każdy w ciągu około 10 minut od wysłania, ponieważ opłata 0,001 BTC jest na tyle szybko, aby transakcje potwierdzone. Ta wiadomość z pewnością ma osadzanie wartości wewnętrznej, ponieważ może być używany do udowodnienia własności dokumentu w określonym czasie, w tym jednokierunkową skrót tego dokumentu w transakcji. Biorąc pod uwagę, że usługi notarialnego elektroniczne pobieramy coś takiego: $ 10 / dokument, dałoby to wartość wewnętrzną około $ 10,000 na Bitcoin.

Podczas gdy niektóre inne namacalne towary mają samoistną wartość, wartość ta jest znacznie niższa od ceny giełdowej. Rozważmy na przykład, że złoto, gdyby nie były wykorzystywane jako sklep inflacji odporne wartości, ale tylko dla swoich zastosowań przemysłowych, na pewno nie jest wart tego, co jest dzisiaj, ponieważ wymagania przemysłowe do złota są znacznie mniejsze niż dostępne ich podaż.

W każdym razie, podczas gdy historycznie wartości wewnętrznej, jak i innych atrybutów, takich jak podzielności, zamienności, niedostatek, trwałość, pomógł ustanowić pewne towary jako medium wymiany, to z pewnością nie jest warunkiem koniecznym. Podczas bitcoins są oskarżeni o brak "wartości wewnętrznej" w tym sensie, że to nadrobić w pik przez posiadające inne cechy niezbędne, aby to dobry środek wymiany, równą lub lepszą niż.

Innym sposobem, aby myśleć o to, aby wziąć pod uwagę wartość Bitcoin globalnej sieci, a nie każdy Bitcoin w izolacji. Wartość pojedynczego telefon pochodzi z sieci, do której jest podłączony. Jeśli nie było sieci telefon, telefon będzie bezużyteczny. Podobnie wartość indywidualnego Bitcoin wynika z globalnej sieci Bitcoin-włączony kupców, wymiany, portfele, itp ... Tak jak telefon jest niezbędne do przekazywania informacji wokalny przez sieci, Bitcoin jest niezbędne do przekazywania informacji gospodarczego poprzez sieciowego.

Wartość określana jest ostatecznie to, co ludzie chcą handlować - podaż i popyt.

Bitcoins są nielegalne, ponieważ nie są one prawnym środkiem płatniczym

Bitcoin jest formą krajowego terroryzmu, ponieważ tylko szkodzi stabilności gospodarczej USA i jej waluty

Bitcoin tylko umożliwić oszustów podatkowych, które będą prowadzić do ostatecznego upadku cywilizacji

Transakcje gotówkowe posiadają ten sam poziom anonimowości, ale nadal są opodatkowane powodzeniem. To do Ciebie należy przestrzegać obowiązujących przepisów państwowych w swoim kraju lub ponieść konsekwencje.

Chociaż może to być łatwe do przeniesienia bitcoins anonimowo, wydatki je anonimowo na materialnych jest tak samo trudne, jak spędzać innego rodzaju pieniędzy anonimowo. Oszustów podatkowych są często złapać, bo ich styl życia i wartości są niezgodne z ich wykazany wynik, a niekoniecznie dlatego, że rząd jest w stanie śledzić swoje pieniądze.

Bitcoins mogą być drukowane / wybite przez nikogo, a zatem są bezwartościowe

Bitcoins nie są drukowane / wybite. Zamiast tego, bloki są obliczane przez górników i ich wysiłki są przyznawane określoną ilość bitcoinów i opłat transakcyjnych zapłaconej przez innych. Zobacz Górnictwo uzyskać więcej informacji o tym, jak działa ten proces.

Bitcoins are worthless because they're based on unproven cryptography

SHA256 i ECDSA, które są stosowane w Bitcoin dobrze znanych standardowych algorytmów przemysłu. SHA256 jest zatwierdzony i używane przez rząd Stanów Zjednoczonych i jest znormalizowany (FIPS180-3 Bezpieczny standard skrótu). Jeśli uważasz, że te algorytmy są nierzetelne, wtedy nie należy ufać Bitcoin, transakcji kartą kredytową lub jakikolwiek rodzaj elektronicznego przelewu bankowego. Bitcoin ma solidne podstawy w dobrze rozumianym kryptografii.

Pierwsi są niesprawiedliwie nagrodzony

Pierwsi SA nagradzani za podjęcie Wyższego ryzyka z Ich Czasu i pieniędzy. Kapitał zainwestowany w Bitcoin na każdym etapie JEGO Zycia kondycję społeczności i pomógł Waluty zrobić osiągnięcia kolejnych etapów. Argumentując, e nie nie zasługują wczesne Wprowadzenie Z TEGO na Zysk żartu zbliżona zrobić stwierdzenia, e na początku Inwestorów w firmie, LUB Ludzi, którzy Zakup Akcji spółki IPO (Initial Public Offering), SA niesprawiedliwie nagrodzone.

Ten argument również zależy Bitcoin wczesnych użytkowników korzystających bitcoins do przechowywania, a nie wartości transferu. Dzienna handlu na giełdach (od stycznia 2012) wskazuje, że mniejsze transakcje stają się normą, wskazując na handel, a nie inwestycji. W ujęciu bardziej pragmatycznych, "sprawiedliwość" jest dowolna koncepcja, że jest mało prawdopodobne, aby być uzgodnione przez dużej populacji. Ustanowienie "sprawiedliwość" nie jest celem Bitcoin, jak to będzie

Patrząc do przodu, biorąc pod uwagę ilość rozgłosu Bitcoin otrzymane od kwietnia 2013 roku, nie mogą istnieć uzasadnione podstawy do reklamacji dla ludzi, którzy nie inwestują w tym czasie, a następnie zobaczyć wartość (ewentualnie) rośnie drastycznie wyższy.

Przez uruchomienie kopalni lub nabyć Bitcoins dzisiaj, Ty też możesz stać się już MSSF.

21 mln monet nie wystarczy; nie skalować

Jeden Bitcoin jest podzielna do ośmiu miejsc po przecinku. Istnieje naprawdę 2,099,999,997,690,000 (nieco ponad 2 biliardów) maksymalne możliwe jednostki atomowe w systemie bitcoin.

Wartość "1" oznacza 100000000 BTC z nich. Innymi słowy, każdy z nich jest podzielna przez do 10 ^ 8.

Jako wartość jednostki 1 BTC rośnie zbyt duży, aby być przydatna do dnia transakcji dziennie, ludzie, może rozpocząć obrót mniejsze jednostki, takie jak milisekund bitcoinów (mBTC) lub mikro bitcoinów (μBTC).

Bitcoins są przechowywane w plikach portfela, wystarczy skopiować plik portfel, aby uzyskać więcej monet!

Nie, twój portfel zawiera swoich tajnych kluczy, co daje prawo do spędzenia bitcoins. Pomyśl o tym jak o dane bankowe zapisane w pliku. Jeśli podasz swoje dane bankowe (lub Bitcoin wallet) do kogoś innego, że nie ma podwoić ilość pieniędzy na koncie. Możesz wydawać pieniędzy lub mogą wydać swoje pieniądze, ale nie jednocześnie.

Przegrana monet nie można zastąpić i to jest złe

Bitcoins są podzielne na 0.00000001, więc nie jest mniej bitcoins pozostałe nie jest problemem dla samej walucie. Jeśli stracisz monet, wszystkie inne monety pójdą w górę wartości trochę. Potraktuj to jako darowizna dla wszystkich innych użytkowników Bitcoin.

Powiązane pytanie brzmi: Dlaczego nie mamy mechanizmu, aby zastąpić utracone monet? Odpowiedź brzmi, że nie da się odróżnić "stracony" monety i taki, który jest po prostu siedział nieużywane w czyimś portfelu.

To gigantyczny Ponzi Scheme

W piramidy, założyciele przekonać inwestorów, że they zysk ll. Bitcoin nie ma takiej gwarancji. Nie ma centralnego organu, tylko ludzie budują gospodarkę.

Ponzi Scheme jest grą o sumie zerowej. W piramidy, wczesne wprowadzenie może zysk kosztem późnych MSSF i późnych MSSF zawsze przegrywają. Bitcoin ma oczekiwanej wygranej wynik. Wczesne obecne przysposabiające i zysk ze wzrostu wartości, jak Bitcoins się bardziej zrozumiałe, a z kolei wymagane przez ogół społeczeństwa. Wszystkie przysposabiające korzystać z przydatności wiarygodnego i powszechnie akceptowanych zdecentralizowanej sieci peer-to-peer walucie.

Skończonych monet plus utracone monet oznacza spirali deflacyjnej

Jak stosować siły deflacyjne, czynniki ekonomiczne, takie jak gromadzeniu są przesunięte o ludzkich czynników, które mogą zmniejszyć szanse, które pojawią się deflacyjnej spirali.

Bitcoin nie może pracować, ponieważ nie ma sposobu, aby kontrolować inflację

Inflation jest tylko wzrost cen w czasie, co jest zwykle wynikiem dewaluacji waluty. To zależy od podaży i popytu. Biorąc pod uwagę fakt, że podaż bitcoinów ustalona jest na pewien okres, w odróżnieniu od pieniądza fiducjarnego, jedynym sposobem, aby dostać się do inflacji spod kontroli jest dla popytu zniknie. Tymczasowe inflacja jest możliwe z szybkiego przyjęcia frakcyjna Reserve Banking ale ustabilizuje raz znaczna liczba "twardych" bitcoinów 21 mln są przechowywane w postaci rezerw przez banki.

Biorąc pod uwagę fakt, że Bitcoin jest rozproszony system waluty, jeśli popyt były zmniejsza prawie do zera, waluta byłaby skazana tak.

Kluczowym punktem jest to, że Bitcoin jako waluty nie mogą być zawyżone o pojedynczej osoby lub podmiotu, jak rząd, ponieważ nie ma sposobu, aby zwiększyć podaż przeszłości pewnej kwoty.

Rzeczywiście, najbardziej prawdopodobny scenariusz, jak Bitcoin staje się bardziej popularne i popytu wzrasta, jest waluta, w celu zwiększenia wartości, lub spuścić powietrze, aż popyt stabilizuje.

Gmina składa się z Bitcoin anarchistycznych / spisek teoretyk standardowych / złoty "weenies"

Członkowie społeczności różnią się w swoich ideologicznych postaw. Mimo, że może zostały rozpoczęte przez entuzjastów ideologicznych, Bitcoin teraz przemawia do wielu regularnych pragmatycznego folk, którzy po prostu zobaczyć jego potencjał do redukcji kosztów i tarcie światowego e-commerce.

Każdy, kto ma wystarczająco dużo mocy obliczeniowej może przejąć sieć

Mimo to, wraz z rozwojem sieci, staje się coraz trudniejsze dla jednego podmiotu, aby to zrobić. Już zasilania Bitcoin Network Computing jest dość najszybszych superkomputerów wyprzedzając na świecie, razem.

Co atakujący może zrobić, gdy sieć jest przejęty jest dość ograniczona. W żadnym wypadku nie może atakujący tworzenia podrobionych monet, fałszywych transakcji, lub wziąć pieniądze kogokolwiek innego. Atakującemu możliwości są ograniczone do przyjęcia z powrotem swoje pieniądze, że niedawno wydane, oraz zapobieganie transakcji innych ludzi od otrzymania potwierdzenia. Taki atak byłoby bardzo kosztowne w zasoby, a do takich skromnych świadczeń jest mało racjonalne bodziec ekonomiczny, aby zrobić coś takiego.

Ponadto, ten scenariusz ataku byłoby możliwe jedynie tak długo, jak to było aktywnie w toku. Tak szybko, jak atak zatrzymany sieć wznowi normalną pracę.

Bitcoin narusza przepisów administracji

Nie jest znane rządowe rozporządzenie, które uniemożliwia korzystanie z Bitcoin.

Zobacz też: z Bitcoins są nielegalne, ponieważ nie są one prawnym środkiem płatniczym" myth.

Cząstkowej rezerwy bankowej nie jest możliwe

To jest możliwe. Zobacz główny artykuł, Bankowość Rezerwy frakcyjny i Bitcoin

Po 21 mln monet wydobywa się, nikt nie będzie generować nowe bloki

W przypadku gdy koszty operacyjne nie mogą być objęte laski tworzenia bloku, który stanie się trochę czasu, zanim zostanie osiągnięta całkowita ilość BTC, górnicy będą zarobić zysk z opłat transakcyjnych. Jednak w przeciwieństwie do nagrody bloku, nie ma sprzężenia między opłat transakcyjnych i potrzebą bezpieczeństwa, więc jest mniej gwarancji, że ilość wykonywanych będzie wystarczająca do utrzymania bezpieczeństwa w sieci.

Bitcoin nie ma wbudowanego mechanizmu chargeback, a to nie jest dobre

Dlaczego niektórzy ludzie myślą, że to jest złe : Obciążenia są przydatne do ograniczenia nadużyć. Osoba obsługi pieniądze ma obowiązek, aby zapobiec nadużyciom. Jeśli coś kupić na eBay i sprzedawcy nigdy statków IT, PayPal bierze środki z konta sprzedającego i daje z powrotem pieniądze. To wzmacnia gospodarkę eBay, bo ludzie uznają, że ich ryzyko jest ograniczone i są bardziej skłonni do zakupu przedmiotów z ryzykownych sprzedawców.

Dlaczego to faktycznie dobra rzecz : Bitcoin jest zaprojektowany tak, że pieniądze należy do Ciebie i tylko twoja. Umożliwienie obciążeń oznacza, że ??możliwe jest inny podmiot do podjęcia pieniędzy od ciebie. Możesz mieć albo całkowite prawa własności pieniędzy lub ochrony przed oszustwami, ale nie jednocześnie. Powiedział, że nic takiego w dolarach lub euro lub innej walucie jest niezbędne dla chargebacks się możliwe, i tak samo, nic nie zapobiega powstawaniu takich jak PayPal usług denominowanych w Bitcoin, które zapewniają obciążeń lub ochronę oszustwa.

Stwierdzenie "Osoba przenoszenia pieniędzy ma obowiązek zapobiegać nadużyciom" wciąż jest prawdą; moc została przesunięta w swoje ręce. Oszustwo zawsze będzie istnieć. To do Ciebie należy jedynie wysłać bitcoins do zaufanych podmiotów. Możliwe jest zaufać tożsamość online, nie wiedząc ich fizyczną tożsamość; zobacz Web OTC zaufania.

Komputery kwantowe złamie zabezpieczenia Bitcoin jest

Podczas ECDSA rzeczywiście niebezpieczne pod informatyki kwantowej, komputery kwantowe jeszcze nie ma i prawdopodobnie nie będzie przez jakiś czas. System DWAVE często napisane na temat w prasie jest, nawet jeśli wszystkie ich roszczenia są prawdziwe, a nie komputer kwantowy w swoim rodzaju, które mogłyby być użyte do kryptografii. Bezpieczeństwo Bitcoin jest, kiedy jest stosowany prawidłowo z nowym adresem na każdej transakcji, zależy na czymś więcej niż tylko ECDSA: skróty kryptograficzne są znacznie silniejsze niż ECDSA pod QC. Bezpieczeństwo Bitcoin został zaprojektowany, aby być aktualizowane w sposób zgodny w przód i może być rozbudowany, jeśli zostały uznane za bezpośrednie zagrożenie.

ryzyko komputerów kwantowych jest również tam dla instytucji finansowych, takich jak banki, ponieważ w dużym stopniu opiera się na kryptografii, gdy robi transakcji.

Bitcoin sprawia samowystarczalna sztucznej inteligencji możliwe

Bitcoin wydobycie jest stratą energii i szkodliwe dla ekologii

Nie bardziej niż marnotrawstwa górnictwa złota się z ziemi, topienie go i kształtowania go w barach, a następnie wprowadzenie go z powrotem pod ziemią ponownie. Nie wspominając już o budowę wielkich fantazyjnych budynków, marnotrawstwa energii i druk bicia wszystkie różne pustych walut, ich transportu w samochody pancerne przez nie mniej niż dwóch ochroniarzy dla każdego, kto mógłby prawdopodobnie robi coś bardziej produktywne, itd

Jeśli chodzi o media wymiany, przejść, Bitcoin jest rzeczywiście dość oszczędne zasobów, w porównaniu do innych.

Argument ekonomiczny 1

jest bardzo konkurencyjny, dynamiczny, niemal doskonały, rynek. Wiertnice górnicze można rozpocząć i zakończyć w dowolnym miejscu na świecie, z względną łatwością. W ten sposób siły rynkowe są ciągle pcha działalności górniczej na miejsca i czas , gdzie krańcowa cena energii elektrycznej jest niska lub zerowa. Te produkty energetyczne są tanie nie bez powodu. Często ita s, ponieważ energia elektryczna jest trudne (i rozrzutny) do transportu, trudne do przechowywania, lub dlatego, że jest niski popyt i wysoka podaż. Korzystanie z energii elektrycznej w ten sposób jest o wiele mniej, niż po prostu marnotrawstwem podłączając platformę górniczego do sieci bez wyjątku.

Na przykład, Islandia produkuje nadmiar taniej energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych, ale nie ma możliwości eksportu energii elektrycznej z powodu jego lokalizacji zdalnej. Nie jest wykluczone, że w pewnym momencie w przyszłości Bitcoin wydobycie będzie opłacalne tylko w miejscach takich jak Islandia i nieopłacalne w miejscach takich jak Europa Srodkowa, w których energia elektryczna pochodzi głównie ze źródeł jądrowych i kopalnych.

Siły rynkowe może nawet przesunąć wydobycie do innowacyjnych rozwiązań, które mają skuteczną zużycia energii elektrycznej zera . Wydobycie zawsze daje równoważne ciepła do zużywanej energii - na przykład 1000 watów sprzętu górniczego wytwarza tę samą ilość ciepła jak element +1.000 wata grzewczym stosowanym w elektrycznej grzałki, wanny z hydromasażem, podgrzewacz wody, lub podobnym urządzeniem. Ktoś chętny już w stanie ponieść kosztów energii elektrycznej dla jego wartości opałowej sam może uruchomić specjalnie zaprojektowanego sprzętu górniczego kopalni bitcoins podczas przechwytywania i wykorzystanie ciepła wytwarzanego, bez ponoszenia żadnych kosztów energii poza to, co już mają wydać na ogrzewanie.

(Należy pamiętać, że jest to tylko przykład; wydobycie nie zawsze będzie produkować równowartość ciepła do energii zużywanej energii, ponieważ niektóre nieuchronnie wydany jako promieniowanie elektromagnetyczne, między innymi.)

Argument ekonomiczny 2

Gdy środowiskowe koszty wydobycia są uważane, muszą być ważone przeciwko korzyści. Jeśli pytanie Bitcoin ze względu na to, że zużywa energię elektryczną, to należy również zwrócić takie pytania: Czy Bitcoin wspieranie wzrostu gospodarczego poprzez uwolnienie handlu? To przyspieszy tempo innowacji technologicznej? Doprowadzi to do szybszego rozwoju zielonych technologii? Czy Bitcoin umożliwić nowe, przejście graniczne technologii sieci inteligentnych? |

Oddalenie Bitcoin powodu jego kosztów, ignorując jego zalety, to nieuczciwi argumentem. W rzeczywistości każdy argument, środowiska tego rodzaju jest nieuczciwe, nie tylko dotyczące Bitcoin. W podobny sposób, można by argumentować, że turbiny wiatrowe są szkodliwe dla środowiska, ponieważ czyni konstrukcji stalowej zużywa energię.

Stosunek kosztów kapitałowych w porównaniu do kosztów energii elektrycznej

BFL Jalapeno skróty 5,5 GH / s przy użyciu 30W. To urządzenie zużywa około 40 $ rocznie energii elektrycznej (za pomocą US średnio mieszkalnej około 0,15 $ za kWh). Ale koszty urządzeń ponad 300 $ w tym koszty dostawy. W ten sposób tylko o jedną czwartą wszystkich kosztów ponad dwuletni okres użytkowania idzie do energii elektrycznej. Można to porównać do GPU, gdzie więcej niż 90% kosztów na dwa lata życia, udał się do energii elektrycznej. Jeszcze bardziej wydajne wzory można spodziewać się w przyszłości.

Sklepikarze nie może poważnie ustalać ceny w bitcoinów powodu niestabilnej kursu

Zakłada się, że bitcoins musi zostać natychmiast sprzedany na pokrycie kosztów operacyjnych. Jeżeli koszty back-end sklepikarza były przedmiotem transakcji w bitcoinów, jak również, a następnie kurs będzie bez znaczenia. Większe przyjęcie Bitcoin stałaby ceny. Oczekuje przyszła zmienność jest zmniejszenie, a wielkość i głębokość rynku rośnie.

W tym czasie wielu kupców po prostu regularnie pociągnąć najnowsze stawek rynkowych z giełd i automatycznie uaktualnić ceny na swoich stronach internetowych. Również może być w stanie kupić opcję sprzedaży w celu sprzedaży według stałej stopy dla danego czasu. To uchroni cię od spadków ceny i uprościć operacje dla tego okresu.

Jak Flooz i e-złota, bitcoins służyć jako możliwości dla przestępców i zostanie zamknięty

 • Visa, MasterCard, PayPal, a środki pieniężne wszystkim służyć jako możliwości dla przestępców, jak również, ale społeczeństwo utrzymuje je wokół powodu ich uznanego korzyści netto.
 • Mam nadzieję, że Bitcoin wzrośnie do punktu, w którym żadna organizacja może zakłócać pracę sieci, czy będzie lepiej, pomagając jej.
 • Terroryści latać samoloty w budynki, ale rządy nie zostały jeszcze zniesione podróży lotniczych konsumentów. Oczywiście dobra publicznego przewyższają ewentualne złe w ich opinii.
 • Prawo karne różni się między jurysdykcjach.

Bitcoins zostanie zamknięty przez rząd, podobnie jak Liberty Dollars były

Liberty Dollars rozpoczął jako przedsięwzięcie komercyjne ustalenia alternatywnej waluty amerykańskiej, w tym fizycznych banknotów i monet, poparte metali szlachetnych. To, samo w sobie, nie jest nielegalne. Zostały one ścigane z mocy prawa fałszowania monet srebrnych, bo podobno przypominała amerykańskiej waluty.

Bitcoins nie przypominają walutę USA lub jakiegokolwiek innego narodu, w jakikolwiek sposób, kształt lub formę. Słowo "dolara" nie jest przymocowany do nich w żaden sposób. Symbol "$" nie jest w żaden sposób.

Bitcoins nie mają w ogóle do reprezentacyjnej podobieństwo dolarów.

Oczywiście, w rzeczywistości "zamykanie" Liberty Dollars było tak proste, jak aresztowanie szefa firmy, a zajęcia biura i metali szlachetnych użyta jako podkład. Zdecentralizowany Bitcoin, bez przywódcy, bez serwerów, bez biura i bez zauważalnego podkładzie aktywów, nie ma tej samej luki.

Bitcoin nie jest zdecentralizowana, ponieważ programiści mogą dyktować zachowania w oprogramowaniu,

Protokół Bitcoin został określony przez wynalazcę Bitcoin jest, Satoshi Nakamoto, a protokół ten został powszechnie przyjęty jako standard przez społeczność górników i użytkowników.

Choć twórcy oryginalnego klienta Bitcoin wciąż wywierają wpływ na społeczności Bitcoin, ich moc dowolnie modyfikować protokół jest bardzo ograniczona. Od czasu wydania Bitcoin v0.3, zmiany do protokołu były niewielkie i zawsze w porozumieniu z gminy konsensusu.

modyfikacje protokołu, takie jak zwiększenie nagrodę bloku od 25 do 50 BTC, nie są zgodne z klientami już działa w sieci. Jeśli deweloperzy byli do wydania nowego klienta, że większość górników postrzega jako uszkodzony, lub niezgodnie z celami Projecta s, że klient nie będzie po prostu złapać na, i niewielu użytkowników, którzy próbują używać go znajdzie, że ich transakcje są odrzucane przez sieć.

Są też inni klienci Bitcoin wykonane przez innych deweloperów, które są zgodne z protokołem Bitcoin. Ponieważ coraz więcej deweloperów tworzenie alternatywnych klientów, mniej energii będzie spoczywać twórców oryginalnego klienta Bitcoin.

Bitcoin jest piramida

Bitcoin jest prawie naprzeciwko piramidy w sensie matematycznym. Ponieważ Bitcoins są algorytmicznie wykonane rzadkie, nie wykładnicza korzyści pochodzi od wprowadzania nowych użytkowników do korzystania z niego. Nie jest świadczeniem ilościowy o dodatkowe odsetki lub popytu, ale jest to w żaden sposób wykładniczy.

Bitcoin włamał

W historii Bitcoin, że nigdy nie był atak na łańcuchu bloku, który doprowadził skradzionych pieniędzy z potwierdzonym wyjścia. Ani nie kiedykolwiek było zgłaszane kradzieży wynikających bezpośrednio z luki w oryginalnego klienta Bitcoin lub luki w protokole. Bitcoin jest zabezpieczone za pomocą standardowych funkcji kryptograficznych. Funkcje te zostały zweryfikowane przez ekspertów kryptograficznych i są uważane za mało prawdopodobne, aby tłukące się w dającej się przewidzieć przyszłości.

To jest na pewno powiedzieć, że sam nigdy nie został waluty "hacked". Jednak kilka głównych stron w walucie zostały hacked, często skutkuje wysokim profilu Bitcoin heists. Te grabieży jest zgłaszanych w niektórych mediach jako hacki na samej Bitcoin. Analogia: Tylko dlatego, że ktoś ukradł dolary z supermarketu do, nie robi t oznacza, że dolar jako waluta jest "hacked".

Większość kradzieże Bitcoin są wynikiem niewystarczające. W odpowiedzi na falę kradzieży w 2011 i 2012 roku, społeczność opracowała środki łagodzące ryzyko, takie jak szyfrowanie portfela, wsparcie dla wielu podpisów, portfele, portfele offline, papieru i. Ponieważ środki te zyskać przyjęcie przez kupców i użytkowników, oczekuje się, że liczba kradzieży spadnie.

Poniżej przedstawiamy wykaz cech Bitcoins

- zdecentralizowane: To jest autonomiczny, brak kontroli od wszelkich instytucji autoryzacji lub bankowych. Maszyny i sieci wykorzystywane w przetwórstwie Bitcoin działa razem, powodując wolne od punktu Meltdown lub decyzji pozbawiać ludzi trzyma Bitcoin.
- Łatwo skonfigurować : Możesz otworzyć konto w tradycyjnych bankach, i skonfigurować wymagane informacje w krótszym czasie.
- Przejrzystość : Szczegóły dotyczące transakcji są przechowywane w księdze głównej znany również jako łańcucha bloku. Adresy można łatwo publicznie ogłoszona, ale można tego uniknąć poprzez przeniesienie bitcoins na jeden adres i zmieniając Bitcoin adres często razy.
- Małe koszty transakcyjne : może zostać obciążony 10 funtów dla transakcji miedzynarodowych, ale Bitcoin nie pobiera oplat.
- Szybko : Pieniądze można wysyłać na całym swiecie w ciagu kilku minut, o tyle, ze transakcja jest przetwarzany przez bitcoin sieci.
Gdy bitcoins są przesyłane, nie może zostać odwrócone, o ile bitcoins sa zwracane przez innego uzytkownika. Jest duzo wiedziec o Bitcoin, i jak to moze byc eksploatowane tak, aby bylo jasne, co robic i co krok wymagane.


Jeśli informacja ta była pomocna, nie wahaj się do oddania:
Bitcoin adres: 199qweKqSzryPJsVi5n3iazuM8nLDFXBvo
Dogecoin adres: D5cFbKHSJwmL3V7TVM84dL2EAf35SAV7Di
Litecoin adres: LcXzbhN88EUAc44b8YYt5gD6Q3PPf2buxQ

lub przekazać bezpośrednio
Komentarz z kontem na Facebooku