BitcoinRewolucja.com: Bitcoin wydobycie

Bitcoin Wiki
Share

Bitcoin wydobycie


Górnictwo to proces utrzymania łańcucha bloku, po którym ludzie, którzy angażują się w takie są nagradzani nowymi Bitcoins i opłat transakcyjnych. Górników na całym świecie, upewnić się, że przetwarzanie płatności po sprawdzeniu wszystkich transakcji i są uważane za ważne i dodawane do łańcucha bloku. Ci, którzy przetwarzają płatności są nagradzani 25 Bitcoins od 2014 roku do łańcucha bloku. Musisz zawrzeć pewne transakcje, które są znane jako Coinbase przed twierdząc nagrodę. W Bitcoins w obiegu może być śledzone z zapisem transakcji w Coinbase. W co cztery lata protokół Bitcoin sprawia, specyfikację, że nagroda za dodanie bloku będzie udostępniony na dwa, choć może to być anulowane po osiągnięciu limitu 21 mln Bitcoins.

Nie jest to obowiązkowe, aby zapłacić za opłat transakcyjnych, ale może to przyspieszyć proces transakcji. Konkurs w górnictwie wzrosły w ostatnich latach, i to nie było łatwiejsze, kiedy nowa technologia została wprowadzona. Sprzęt górniczy, który jest skuteczny i używa niestandardowych aplikacji do projektowania układów scalonych, która jest wyjątkowa i to lepiej, że CPU i zużywa mniej energii. Nowo utworzone maszyny dla potrzeb górnictwa Bitcoin sprawia, że można zarobić na pokrycie kosztów energii elektrycznej wykorzystywane w realizacji wszystkich procesów.


JAK GÓRNICTWO DZIEJE SIE

Są to transakcje Bitcoins w Internecie od jednej osoby do drugiej, ale trzeba śledzić zapisy wszystkich obrotu albo to będzie trudno znaleźć tych, którzy zapłacili. Sieć Bitcoin ułatwia zbieranie danych transakcji, znanych jako bloku. Górnicy mogą to sprawdzić za pomocą transakcji i przeniesienia go do księgi głównej.

MAKING HASH górnictwa

Księgi Głównej zawiera długi opis bloków, które są określone w łańcuchu bloku. Trzeba liczyć na księdze głównej, i wszystkie rzeczy są wykonane cyfrowo. Przy tworzeniu transakcji blok, jest poddawane pewnego procesu, górników. Informacja podjęta zostanie w bloku, w ktoręm wzór matematyczny żart Stosowana, zmieniając Cala Danych w krótszym ï kolejności losowej, Która żart zaklasyfikowana Jako hash. Zart na zapisany wag bloku na zakonczenie łańcucha bloku. Te skróty są łatwo wytwarzane z gromadzenia danych łańcuchowych bloku. Cała część mieszania jest niepowtarzalny i status może być wypowiadane jeśli jeden z bloków Bitcoin ulega zmianie. Każdy z hash jest generowany z bloku przed włączeniem do wersji cyfrowej z woskową pieczęcią. To sprawia, że układ bloku prawa i ogranicza ryzyko włamania.

Jest on używany w celu potwierdzenia transakcji adres Bitcoin przez sieć w każdej chwili. Lańcuch blok zawiera nowy blok transakcji i tworzy długą listę całej transakcji, które zostały dokonane w sieci Bitcoin. Jeśli fałszywy transakcja jest sądzony przez wypowiadając blok, który został zapisany w łańcuchu bloku, zanim będzie zmienić skrót bloków. Uwierzytelnianie blok można leczyć przy użyciu funkcji mieszającej, która jeśli mieszania jest inny niż przechowywany w sieci pakietowej; zostanie uznane za fałszywe. Każda część mieszania blok jest stosowany w celu ułatwienia wytwarzania następnego bloku w łańcuchu; bloki zmienione może również wpływać na następny.

MONETY KONKURS

Jest to konkurs dla górników do uszczelnienia, przy użyciu oprogramowania do bloków pisemnej kopalni w specyficzny sposób. Po pomyślnym utworzeniu skrótu, są nagradzani 25 Bitcoins, blok łańcucha aktualizacji i tworzenia wiedzy dla każdego. Jest łatwe do produkcji mieszania ze zbioru danych, powodując niewielki problem. Musi zostać zmieniona na trudności stanu przez sieć Bitcoin, albo ludzie zaczną mieszania bloków transakcji nadgodziny i może powodować w górnictwie cały Bitcoins w ciągu kilku minut. Stary hash nie jest akceptowane przez protokół Bitcoin. Stwierdza on, że hash blok musi być w strukturze, zawierający 0 numerów na początku. Nie musisz zmienić dane transakcji na bloku jako górnik, ale dane muszą być zmienione w tworzeniu nowego skrótu. Odbywa się to poprzez losowy element danych o nazwie "nonce". To w połączeniu z danymi transakcji w produkcji hash. Nonce mogą być zmienione, jeśli nie pasuje do formatu i mieszania rozpoczyna się od nowa. To może potrwać wiele prób znalezienia jednorazowego w zależności, które mogą być sądzeni przez wszystkich górników w sieci próbuje zrobić.

Baseny MINING

Szanse na osoby w wygrywając nagrodę za dodanie do łańcucha blok blok spada z numerami górników rosnących. Istnieje obecnie wiele górnicy, które są zaangażowane, ale nagroda może być przeniesiony tylko na jeden adres Bitcoin. Były organizacja narzędzia górnicze rozpoczęły się w 2014 roku, dzięki czemu można łatwo dzielić nagrody wśród uczestników i zmniejszenie ryzyka, jakie napotykają.


Jeśli informacja ta była pomocna, nie wahaj się do oddania:
Bitcoin adres: 199qweKqSzryPJsVi5n3iazuM8nLDFXBvo
Dogecoin adres: D5cFbKHSJwmL3V7TVM84dL2EAf35SAV7Di
Litecoin adres: LcXzbhN88EUAc44b8YYt5gD6Q3PPf2buxQ

lub przekazać bezpośrednio
Komentarz z kontem na Facebooku