BitcoinRewolucja.com: Jak kupic Bitcoins

Bitcoin Wiki
Share

Jak kupic Bitcoins


Bitcoin Trade

Miejsce przez:
- najlepsza strona uzytecznosc
- niskioplata transakcyjna
- transakcjapredkosc

1. Cryptsy - oplata 0.25%
Coins: Bitcoin, Dogecoin, Litecoin i wiele innych altcoins
Wskazówka! Niska oplata, wiele krypto monet i szybki czas transakcji

2. Coins-E - oplata 0.15%
Coin: Bitcoin, Dogecoin, Litecoin i wiele innych altcoins
Wskazówka! Niska oplata, wiele krypto monet i szybki czas transakcji

3. Localbitcoins.com - oplata 1% + 0.0001-0.0004 BTC na transactie
Coins: Bitcoin

4. Cex.io - oplata 0.2%
Coins: Bitcoin, Dogecoin and Litecoin i wiele innych altcoins
Wskazówka! Niska oplata, wiele krypto monet i szybki czas transakcji

5. Vault of Satoshi - oplata0.4% + nieograniczona voor USD 99,-
Coins: Bitcoin, Dogecoin and Litecoin

6. Bitstamp - oplata 0.2%
Coins: Bitcoin

7. Kraken.com - oplata 0.35%
Coins: Bitcoin, Dogecoin and Litecoin

8. BTC-e.com - oplata 0.2%
Coin: Bitcoin and Litecoin

9. Bittrex - oplata 0.2%
Coins: Bitcoin, Dogecoin and Litecoin


Zakup Bitcoins Informacje

Istnieją rózne sposoby na zakup Bitcoins, ale nalezy pamietac, ze zaletą Bitcoin zmiennosc pozwala handlu kontraktami CFD poprzez AvaTrade lub Plus500. Twój kapital moze byc zagrozone, gdy transakcje on-line. Prosze sobie pieniądze z opieki, podczas transferu pieniedzy do sprzedawcy lub wymiany na zaufaniu nie zdejmując swoje pieniądze, i ze uzytkownik utrzymuje systemu zabezpieczone w celu ochrony przed kradziezą. Mozesz uzyskac prawdziwą tozsamosc swiata operatora i ze zasoby są dostepne. Gdy transakcje, unikac wymiany i przechowywania duzych funduszy z osobą trzecią, nie jest wskazane.

PAYPAL

Nie mozesz kupic Bitcoins bezposrednio; dlatego, ze jest duze ryzyko dla sprzedającego, a wiec nie ma wiele sprzedawca, który zaakceptuje oferte. Oto niektóre przyczyny, ze: - Obciązenie zwrotne mogą byc wykonywane przez kupującego, który nie moze byc wypowiedziane przez sprzedającego
- PayPal moze zrozumiec, ze wlamal sie rachunki, które są wykorzystywane w sposób oszukanczy i bedą wykonywac obciązenia zwrotnego na nim.
- PayPal nie obsluguje Bitcoin i nie ma wiele konkurencji w sieci Bitcoin. Konto moze zostac zakazana, jesli to ma cos wspólnego z Bitcoins i zamraza konto. PayPal moze byc wykorzystana na zakup bitcoins poprzez obejscie, ale oplaty transakcyjne są wysokie. Mozna kupic Second lipy Zycie za pomocą PayPal; moze byc stosowany do konwersji drugiej lipy zycie na Bitcoins. Mozesz byc pobierana na okolo 6% za pomocą tej procedury. Ta metoda dziala, poniewaz Bitcoins są NIT nabyc bezposrednio za posrednictwem systemu PayPal, mozna tylko kupic Second lipy zycia i wymiane na Bitcoins.KARTY KREDYTOWE

Wirtualny Swiat Exchange pozwala praktycznie kazdą karte, poprzez system PayPal lub Skrill i daje pokój dla osób do zakupu SLL, po którym mozesz wymieniac na Bitcoin. Karta kredytowa jest to metoda szybka i wymaga duzych oplat transakcyjnych. CoinMama sprawia, ze korzysta z Western Union, aby dac dostep zakupu za posrednictwem kart kredytowych, ale nie przedluzony do USA.

PRZELEW

Mozna polączyc karte kredytową z konta. Coinbase pelni funkcje portfel Bitcoins i moze byc uzywany do przechowywania Bitcoin po zakupie. Mozna kupic Bitcoins tylko z prostym interfejsem dostarczonych przez Bittylicious do klientów. Wszystko czego potrzebujesz, to po prostu wpisz swój adres e-mail i adres Bitcoin takze okreslenie liczby Bitcoins chcesz. Kraken daje dostep klientów do zakupu Bitcoin w USD i EUR po zlozeniu przez przelew. Mozna konwertowac inne waluty do USD i EUR do przeniesienia. Kraken sluzy wymianie podczas gdy rynek zalezy od zlecen. Belgacoin daje dostep klientów do dokonywania zakupów za pomocą przelewu SEPA. Jest on zabezpieczony i sposób szybciej bez rejestracji wymagane, ich uslugi są bezplatne. Bitalo pozwala równiez kupic bezposrednio od osób fizycznych. Jesli zarówno w obrebie tego samego banku, a online mozna zbierac Bitcoins w kilka minut. Transakcje poprzez oznacza to jest zabezpieczone i dzialają jako escrow.

CASH

Lokalna Bitcoins daje sprzedającym i kupującym, które są w poblizu, aby spotkac sie i wymiany Bitcoins za pomocą róznych metod, w tym gotówką, przelewem, pieniądze Bookers, Skrill tym innych. BitQuick pozwala klient lączy sie z sprzedających za posrednictwem depozytu gotówkowego lub przelewu SEPA. Gift Card (USA) To pozwala osobom nabyc Bitcoins przez Visa, MasterCard, American Express i Discover kart upominkowych. To sprawia, ze korzystanie z Coinbase kursu, gdy klient przetwarza karty prezent na 24 godzin. Musisz podac numer konta bankowego do weryfikacji tozsamosci.

MONEY GRAM

Mozesz kupic Bitcoins z MoneyGram i jego dostepne na calym USA. Mozna kupic Bitcoins za pomocą przekazów Western Union lub MoneyGram.

Lokalizowanie bezposredni Sprzedawca Online

Mozesz dokonac platnosci na rzecz jakiejkolwiek innej osoby Online, ze jest gotów sprzedac Bitcoins do Ciebie i mozesz przelac pieniądze do niego za posrednictwem PayPal lub innych srodków platniczych. Uwazaj na oszustów gdy angazują sie w kontaktach licznika.

kontaktach FIZYCZNE

Mozliwe jest znalezc kogos, ze chce sprzedac Bitcoins lokalnie; zaleca sie wybrac renomowanych osoby. Instalacje bankomaty Bitcoin zostaly uruchomione w krajach takich jak Kanada, Finlandii, Slowacji, Australii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

anonimowosc

Istnieje rosnące zapotrzebowanie na Bitcoins zakupu z powodu rządowych rozporządzen i firm prywatnych przerw i stanąc wobec innych walut. Poniewaz mozliwe jest, aparaty rozpoznawania twarzy w bankach i sciezka papieru z kart kredytowych, rzadko zdarza sie na zakup Bitcoins bez ujawniania osobowosc ci.

gieldy

Są to wymiana zlecen, w których kupują porównywane są do zlecen sprzedazy, dzieki czemu rózni cenie rynkowej. Serwis cytuje ceny, które nie są wymienione w rynku pracy, natomiast monety są kupic lub sprzedac przez brokera.

bitcoins FIZYCZNE

Są to na okaziciela tokeny, które przetwarzają wartosc Bitcoin wbudowany cyfrowy otwiera. Są one dosc drogie, jezeli nabywane są glównie dla Bitcoins cyfrowych, latwo mozna zdobyc za posrednictwem systemu PayPal lub samochodów kredytowych.


Jeśli informacja ta była pomocna, nie wahaj się do oddania:
Bitcoin adres: 199qweKqSzryPJsVi5n3iazuM8nLDFXBvo
Dogecoin adres: D5cFbKHSJwmL3V7TVM84dL2EAf35SAV7Di
Litecoin adres: LcXzbhN88EUAc44b8YYt5gD6Q3PPf2buxQ

lub przekazać bezpośrednio
Komentarz z kontem na Facebooku