BitcoinRewolucja.com: rynku Bitcoin

Bitcoin Wiki
Share

Jak kopalni Bitcoin?


Wymienniki cyfrowe są firmy, które dają miejsce dla handlu walutami cyfrowych dla innych kosztowności, jak konwencjonalnego pieniądza fiducjarnego lub innych walutach cyfrowych. Są one znane również jako animatorzy rynku, którzy biorą opłat jako prowizji dla swoich transakcji. Wymiennik może być cegły i zaprawy firmy, która wymienia metody płatności i waluty cyfrowych on-line, lub transakcje wymiany walut i cyfrowych, które są przekazywane w formie elektronicznej. Większość walut cyfrowe pracować poza krajami na zachodniej stronie, aby zapobiec regulacji nadzoru i komplikować ścigania, ale dbać o pustych walut, i zachować rachunki bankowe w różnych krajach w celu zwiększenia depozytów walutowych.

Możliwe jest, że pozwalają zapłatę przez karty debetowe, przelew, przekazy pocztowe, lub w innych formach płatności za wymianę walut cyfrowych. Niektóre z wymienników może przekształcić bilans walucie cyfrowej przedpłacone karty anonimowych i mogą być wykorzystane do podjęcia środków z bankomatów na całym świecie. Twórcy waluty cyfrowe są niezależni w handlu walutami. System może obejmować dostawców walut cyfrowych stać się przedsiębiorstwa, które prowadzi rachunki dla klientów, ale nie ar prawo do emisji waluty cyfrowy do klientów. Oni sprzedać lub kupić walutę z klientami, a transfer waluty cyfrowe dla klientów kont lub odliczenia od niego. Niektóre z tych wymienników są zależne od dostawców, a niektóre są niezależne w handlu. Fikcyjnej waluty lub waluty może być prawdziwa depostied na rachunek dostawców walutowych Digital.

REGULAMIN

W 2004 roku doszło do wyłączenia z 3 australijskich podstawie wymiany walut cyfrowe po dochodzeniu Australijskiej Komisji Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC). Prowizję oglądane działania przewidziane jako wymagania wymaganych przez Australian Financial Services License, że firma nie może zapewnić. W roku 2006, GoldAge Inc, firma cyfrowej wymiany walut, także biznesowych w Nowym Jorku, został zamknięty przez US Secret Service po jego działania, ponieważ rok 200. Dwóch biznesmenów oskarżono mianowicie Władimira Kats i Arthur Budovsky, w którym ich opłata była oparta na pracy nielegalnej wymiany waluty i cyfrowej transmisji biznesu z ich domów, w których one przekazane powyżej 30 mln USD na rachunkach walutowych cyfrowych. Kupujący i sprzedający nie posiada dokumentu tożsamości wymagane, i mogli przesłać pieniądze do innych osób na całym świecie z transakcji powyżej USD100, 000. 5 lat kary więzienia został umieszczony na Budovsky i Kats w roku 2007, do czynienia w przekazywaniu pieniędzy bez licencji prawnej, naruszenie prawa bankowego państwa.

W miesiącu rok kwietnia 2007 roku rząd Stanów Zjednoczonych nakazał administracji E-gold, aby anulować lub bloku od około 58 E-Gold konta zarządzał Bullion Exchange, AnyGoldNow, IceGold, GitGold, Denver Złoty Exchange, GoldPouch Express, 1MDC i kilka innych do zaprzestania działalności, a ich aktywa mają być zajęte. Po kilku tygodniach, E-gold miała do czynienia z 4 aktów oskarżenia. Wydanie Departament Sprawiedliwości i obalanie przez CEO nazwie Jackson. W miesiącu lipcu 2008 roku, zasady i przepisy Webmoney została zmieniona, która dotknęła wiele innych wymienników. Od tego czasu, to jest teraz dozwolone wymienianie Webmoney na e-waluty, jak Liberty Reserve i E-Gold.

W roku lipca 2008 roku, to okazja została zaakceptowana przez 3 dyrektorów E-Gold wraz z prokuratorzy przyznał się rachunku, który z nich jest Operacje nielicencjonowanym pieniędzy transmitującej działalności, a firma przestał istnieć w 2009 roku. Począwszy od roku maja 2013 roku, Liberty Reserve, cyfrowy kantor został zamknięty wskutek domniemanego Artura Budovsky Belanchul, założyciela i 4 innych zostało aresztowanych w krajach Kostaryka, Hiszpanii, iw Nowym Jorku, w spisku w celu prania pieniędzy oraz spisek , także zmowa działa pod nielicencjonowane pieniędzy transmitującej biznesu. Założycielem był obywatelem USA przed zmianą Kostaryki przez naturalizację, został również aresztowany w roku 2006 wraz z linkiem Złoty Wiek nalotu. Oskarżenia przez nas skierowana sprawę, że jest największym w praniu pieniędzy, że jest ścigany międzynarodowym kiedykolwiek. Ponad USD40 mln zostały umieszczone w majątku pod przytrzymujące zamknięcia czeka, i wielu domen z Liberty Reserve wymiennika były zajęte. Prawie USD6 mld odnotowano zostały wyprane przez firmę.

DIGITAL GOLD WALUTY

Jest to forma uncji złota, które jest oparte na elektronicznych pieniędzy. To oznacza pieniądze, tak jak świadectwo złota papieru, jak na porę roku 1873 do 1933 roku, popyt na wymianę wzrost złota w tym okresie. Walutą dla rodzaju waluty, jest znany jako złota gram lub uncję, ale niektóre jednostki takie jak złoty dinar mogą być wykorzystywane czasem. Cyfrowe złote waluty są poparte złota przez złota przechowywania, które jest przeznaczone lub nie przydzielono. Niektóre firmy, które wydają waluty cyfrowego i wszyscy to platforma, która pozwala użytkownikom na dokonywanie płatności dla siebie w jednostkach posiadających ten sam padół podobnie jak złota. Firmy emitować walutę znany jako niezależnej waluty.


Jeśli informacja ta była pomocna, nie wahaj się do oddania:
Bitcoin adres: 199qweKqSzryPJsVi5n3iazuM8nLDFXBvo
Dogecoin adres: D5cFbKHSJwmL3V7TVM84dL2EAf35SAV7Di
Litecoin adres: LcXzbhN88EUAc44b8YYt5gD6Q3PPf2buxQ

lub przekazać bezpośrednio
Komentarz z kontem na Facebooku