BitcoinRewolucja.com: Jak sprzedać Bitcoins

Bitcoin Wiki
Share

Jak sprzedać Bitcoins


Nie jest to łatwe do sprzedazy Bitcoin porównaniu do zakupu, a przy pomocy nowoutworzonych miejscach, stało się łatwiejsze. Przed zakupem Bitcoin, musisz wybrać najlepszą metodę, który jest wygodny dla Ciebie. Mozesz zdecydować się na sprzedaz online lub osobiście, z których kazda ma swoje własne korzyści. Sprzedazy Bitcoins online jest to bardzo dobry sposób na Bitcoins handlowych.

Oto kilka sposobów, aby sprzedawać swoje Bitcoins Internecie

- Pierwsza metoda jest angazowanie się w bezpośrednim handlu z drugiej osoby, przez pośrednika.
- Drugim sposobem jest sprzedaz poprzez wymianę on-line, gdzie transakcja jest z wymianą, a nie jednostki.
- Nowy peer-to-peer obrotu, w którym; strony daje dostęp do właścicieli Bitcoins zarobić towarów zdyskontowanych Bitcoins za pośrednictwem innych osób zamierzających zarobić kryptowaluta za pomocą kart debetowych lub kart kredytowych. Peer wymiany rówieśniczej łączy je razem, aby rozwiązać problemy.

1. Bezpośredni Trading : Niektóre strony internetowe oferuje powiązane struktury sprzedazy; trzeba będzie zarejestrować się jako sprzedawcy. Ty legalizacją dane muszą być równiez dostarczane, a mozna zrobić post z ofertą po weryfikacji, jeśli zamierzają sprzedać. Zostaniesz powiadomiony, jeśli kupujący zainteresowany ofertą i chce handlować z tobą. Niektóre strony internetowe są łatwe w uzyciu i mozna kontynuować na transakcji z tym.

2. Wymiana handlowa : Wiąze się to z rejestracji on-line poprzez weryfikację tozsamości; mniej pracy jest wymagana w organizacji sprzedazy.

Wymiana pełnić rolę pośrednika, który posiada fundusze dla kazdego. Mozesz w ten sposób złozyć zlecenie sprzedazy, i podać kwotę, ilość i waluty, które zamierzają sprzedać jak Bitcoins i dokładną cenę chcesz pozbyć za sztukę. Transakcje zostaną zakończone natychmiast jest zlecenie mecz od nabywcy. Ci odpowiadają wtedy są zapisywane z waluty. Stres udział w kontaktach sprzedazy Bitcoins dla pieniądza fiducjarnego, trzeba będzie wpłacić środki na konto mozna. Moze być opózniony, jezeli wymiana ma do czynienia z niektórych problemów, takich jak likwidacja, musisz uzbroić się w cierpliwość w uzyskaniu swoje fundusze. Niektórzy ludzie ponieśli straty; upewnij się, aby badania na giełdzie, którego chcesz uzyć. Opcjonalnie mozna skorzystać z wymianą kryptowaluta do wymiany Bitcoin dla innego kryptowaluta. Chociaz w ten sposób jest rzadko, ale w sytuacjach takich jak arbitraz lub przyjęcia innych wartości, takich jak dogeocoin lub litecoin.

Mozna się o niektórych opłat w uzyciu niektórych giełd, jak BTC-e, ze opłaty 0,2% stawki ryczałtowej. Niektóre inne względy na to, ze nie moze być ograniczenia do sumy pieniędzy mają dostęp do załadowania na giełdzie. Choć moze wydawać się proste, jeśli spekulacje, ale nie jest to wskazane, do złozenia w całość swojego Bitcoins w wymianie. Wez odpowiedzialność za swoje pieniądze i zapisać ilości urządzeń lub offline, a nie składając całą sumę w zamian, aby uniknąć ryzyka.

3. Peer to Peer Trading rynkach: Istnieje kilka nowo utworzonych miejsc promujących przestrzenie Bitcoin, mające na celu podłączenia osób ze szczególnymi potrzebami. Pierwszy zestaw ludzi, to te, które pragną nabyć na stronach internetowych za pomocą Bitcoins, strony internetowe nie przyjmuje walutę cyfrowego bezpośrednio. Drugi zestaw ludzi jest tych, którzy zamierzają nabyć Bitcoin za pomocą karty kredytowej lub karty debetowej. Ten punkt rynku łączy te dwie grupy razem i odpowiada ich wymaganiom sprzedazy bitcoins i oferuje towary znizki.

To medium działa jako pośrednik, który oferuje jednostkom wybór transakcje poprzez Bitcoin portfelu lub Escrow.

wypłaty środków

Najczęstszym sposobem, aby przenieść swoje pieniądze jest za pomocą przelewu. Praktycznie wszystkie rynki Bitcoin zaakceptować tę metodę transferu. SEPA jest równiez inny sposób przekazywania środków na koncie po sprzedazy swoich Bitcoins. System ten został przygotowany dla przelewów międzynarodowych pomiędzy Unią Europejską. Choć moze to zająć trochę czasu, podobnie jak 4 dni i wysokich opłat do 4 funtów na płatności mogą zostać potrącone. Jeśli głównym celem jest, aby otworzyć konto dla funduszy otrzymałeś od handlu Bitcoin, moze nie być mile widziane przez niektóre banki, jak HSBC.

TOZSAMOSC WERYFIKACJA

Niektóre z wymienionych rynków wymaga kilku weryfikację tozsamości od sprzedających i kupujących. Istnieją pewne zapisy danych uzytkownika zapisane przez Bitcoin rynków zgodnie z wymogami prawa prawnej, a niektóre tozsamości są zbierane dla przyszłych regulacji. Dla ułatwienia w sprzedazy, wskazane jest, aby wypełnić kilka szczegółów podczas pierwszego logowania. Moze być zobowiązany do skanowania niektóre rachunki za media, które pokazują swoje nazwisko i adres wraz z ID zdjęć jak prawo jazdy lub paszport. Jeśli nie masz doświadczenia z warunkami, moze to być trudne, aby sprzedać swój Bitcoin Internecie.

SPRZEDAM Bitcoin OSOBISCIE

Jest to najprostszy sposób sprzedazy walut cyfrowych. Wystarczy zeskanować kod QR na telefon przyjaciela i przyjmuję środki pienięzne w kasie co transakcja bardzo łatwe. Niektórzy znajomi lub rodzina moze zamierzają nabyć Bitcoin, wystarczy ustawić portfel Bitcoin dla nich i przenieść Bitcoins im to masz gotówkę.

Sposobów, aby mieć świadomość, w przypadku sprzedazy Bitcoins osobiście

Umowa Cena : Upewnij się, ze decyzję w sprawie stawek, które działa najlepiej dla Ciebie. Mozna skalować w cenie od renomowanego zamian Bitcoin. Mozesz uzywać urządzenia mobilnego do obliczania cen, jak BTCreport i innych.
Bezpieczeństwo : Zaleca się spotkać w miejscu publicznym lub mieć eskortę podczas przenoszenia duzą sumę pieniędzy.
LocalBitcoins : mozna reklamować swoje usługi jako Bitcoin sprzedawcy na ludzi wokół. Nie ma potrzeby weryfikacji tozsamości w porównaniu do innych miejsc.


Jeśli informacja ta była pomocna, nie wahaj się do oddania:
Bitcoin adres: 199qweKqSzryPJsVi5n3iazuM8nLDFXBvo
Dogecoin adres: D5cFbKHSJwmL3V7TVM84dL2EAf35SAV7Di
Litecoin adres: LcXzbhN88EUAc44b8YYt5gD6Q3PPf2buxQ

lub przekazać bezpośrednio
Komentarz z kontem na Facebooku